Pescuit 
 

FINALA CCB 2018

FINALA CCB 2018

Mesaj necititde bogdy24 » 13 Iun 2018, 12:53

Data 28.07.2017
Locatia: Sintimreu



~ In Finala toti concurentii incep de la 0 pct!
~ Se va face ca de obicei 2 trageri la sorti pentru ambele manse:
1. In odinea calificare se va trage la sorti pentru ordinea de tragere.
2. A doua tragere la sorti va fi pentru standuri
~ Cei care au tras la sorti in prima mansa standurile 1, 2, 3, 10, 11, 12 la urmatoarea mansa vor trage la sorti din standurile 4, 5, 6, 7, 8, 9
~ In Finala totul incepe de la 0
~ 3 Cupe/Etapa + premii in bani.
~ Taxa 80 lei

Sponsor unic HOBBYFISH


Program Etapa Finala:

06:30 - 07:00 - prezenta , tragerea la sorti mansa 1 si intrarea in standuri
07:00 - 08:50 - pregatirea , verificarea echipamentului , a nadei si a momelii
08:50 - 09:00 - nadirea grea
09:00 - 12:00 - mansa 1
12:00 - 14:50 - cintarirea capturilor , tragerea la sorti pentru mansa 2, mutarea in standuri, pregatiri
14:50 - 18:00 - mansa 2
18:00 - 19:00 - cintarirea capturilor , alcatuirea clasamentului
19:00 - 20:30 - servirea mesei si premierea primilor 3 clasati


REGULAMENTUL AR FII FIPS-CIPS CU MICI MODIFICARI :

1. RUBENSIANNE DE MAX 13.00 M CU TOT CU PROLUNGA
2. MATCH DE MAX 4.50M
3. BOLOGNEZA MINIM 6.00 M
4. BETE FIXE ( VERGI) DE ORICE MARIME
5. PLUMBAJ MAXIM 10% DIN GREUTATEA PLUTEI PE SUBSTRAT


Nade si momeli:

NADA 20 L UMECTATA SI SITATA/ MANSA
NADA VIE 2.5 L / MANSA
FARA FUII / LARVE
IN CARLIG NADA VIE , EVENTUAL PORUMB SAU CASTERI

NU ESTE PEMIS CU MOMEALA ARTIFICIALA IN CARLIG ( PORUMB SILICORN , RAME SILICON, LARVE, VIERMI SILICON ETC.)


Lista participantilor calificati:

1. MICLEA VASILE
2. MESSER TIBI
3. MALITA CRISTIAN
4. ILEA DORIN
5. HAIDU GEORGE
6. TUDOR OCTAVIAN
7. POP GEORGE
8. SZILAGYI ZSOLT
9. TAMASAN OVIDIU
10. HARABULA SANDOR
11. VAIDA BOGDAN
12. LUCA GABRIEL


Lista de asteptare in cazul in care unii concurenti calificati nu se vor putea prezenta:

1.SZABO SZABOLCS
2.FUSTOS ISTVAN
3.MESTER ATTILA
4.CRACIUN OVIDIU
5.BAGOSI ROLAND
6.IVAS OVIDIU
7.BARAKONYI FERENC
8.BORLEAN DAN
9.VLAD DINU
10.PACALA DAN
11.CRACEA SEBASTIAN
12.SUDRIGIAN MARIUS
13.FLOREA IOAN
Avatar utilizator
bogdy24
Moderator Global
 
Mesaje: 519
Membru din: 07 Feb 2014, 12:49
Localitate: Oradea BH

Re: FINALA CCB 2018

Mesaj necititde bogdy24 » 13 Iun 2018, 12:57

Lista participantilor calificati:

1. MICLEA VASILE
2. MESSER TIBI
3. MALITA CRISTIAN
4. ILEA DORIN
5. HAIDU GEORGE
6. TUDOR OCTAVIAN
7. POP GEORGE
8. SZILAGYI ZSOLT
9. TAMASAN OVIDIU
10. VAIDA BOGDAN
11. LUCA GABRIEL
12. SZABO SZABOLCS


Lista de asteptare in cazul in care unii concurenti calificati nu se vor putea prezenta:

1.FUSTOS ISTVAN
2.MESTER ATTILA
3.CRACIUN OVIDIU
4.BAGOSI ROLAND
5.IVAS OVIDIU
6.BARAKONYI FERENC
7.BORLEAN DAN
8.VLAD DINU
9.PACALA DAN
10.CRACEA SEBASTIAN
11.SUDRIGIAN MARIUS
12.FLOREA IOAN


HARABULA SANDOR nu se poate prezenta si va fi inlocuit de SZABO SZABOLCS
Avatar utilizator
bogdy24
Moderator Global
 
Mesaje: 519
Membru din: 07 Feb 2014, 12:49
Localitate: Oradea BH


Înapoi la Concursuri de pescuit stationar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron